Nog steeds niet gevonden wat je zoekt? Contacteer ons dan zeker zodat we jou verder kunnen helpen.
Dit kan op verschillende manieren. De beste manier is om rechts boven te klikken op "een aanvraag indienen". Omschrijf hier duidelijk jouw probleem en probeer zoveel mogelijk details mee te geven zodat we jou sneller kunnen helpen. Vermeld er zeker het e-mailadres bij waarmee je jouw account bij ons bent aangegaan.
Een tweede optie is om een Facebook bericht te sturen. Gelieve dit enkel te doen voor kleinere problemen of opmerkingen.
We proberen jou zeker binnen de 24uur verder te helpen maar houd er rekening mee dat dit door grote drukte soms iets langer kan duren.
Onze diensten zijn telefonisch niet bereikbaar.
Opmerkingen
12 opmerkingen
Geachte,
Vanaf januari 2021 tot juli 2021 heeft u van mijn creditrekening 11 afhoudingen gedaan van20,99€. U heeft ook 3 terugstortingen gedaan.
Dus heeft u 1 afhouding te veel gedaan
Gelieve dit in orde te brengen en te zorgen dat de afrekeningen juist gebeuren AUB
Met vriendelijke groeten
Albert Vanham
Beste
Ik vind het schandalig dat jullie veel sportzenders hebben. En Dat jullie competiematchen van jupiler league van afgelopen weekend uitzenden .
Maar bekermatchen van mijn ploeg beerschot (francs borain - beerschot ) niet uitzenden. Ik begrijp dit niet.
Ook verschillende zenders die dezelfde koers uitzenden. Begrijpe wie kan
Hallo,
IK HEB AL MEER DAN 3 MAAND HETZELFDE PROBLEEM.
ZONDER OPLOSSING!!!
ik heb het probleem al 4 keer vermeld, maar niemand helpt hier .
Ik kan naar Eleven Sport kijken via GSM, Laptop, Tablet: is geen probleem
Maar kijken via TV scherm gaat niet meer.
Ik probeer te kijken via de Samsung HUB.
DE APP VAN ELEVEN SPORT STOPT BIJ HET ZWARTE SCHERM MET HET RODE CIRKELTJE IN HET MIDDEN.
Ik heb de app al verwijderd en opnieuw geïnstalleerd.
Zelfde resultaat.
Nu heb ik de nieuwe TVbox van Telenet.
SAMSUNG UE55JS8000
IP 192.168.0.235
Al 5 maanden gaat er geld weg van mijn rekening via domiciliering terwijl mijn account niet actief is, en nog altijd geen antwoord zelfs na verschillende aanvragen.
Hallo, gisteren en eergisteren viel elevensports om 5 minuten uit. Hoe komt dat?ik streamde wel via Proximus decoder
Mijn licentie is betaald op 1 september voor een gans jaar aan eleven footbar SCH
toch krijg steeds brieven dat er iemand is langsgeweest ???? Niemand gezien !!!!
Vr gr Cafe Gelek dantwas
Gladiolenstraat 21
9100 St-Niklaas
Heb kan nog steeds geen voetbal kijken ....
Beste,
Ik geef Dhr Eric Sysmans 100% gelijk, dit is echt schandalig geen de titel Elevensports Belgium waardig.
Blij dat de krant “Gazet Van Antwerpen” nog aan de uitgesloten betalende supporters denkt. Ook nog even meegeven dat ik nog aan het wachten ben om Elevensports op Tv te kunnen bekijken, IPad en op IPhone is mogelijk maar code ingeven of inloggen is onmogelijk.
Ik heb mijn abonnement opgezegd en zie dat er weer geld van mijn rekening is
Geachte , de app werkt niet (content is niet beschikbaar), via de site werkt het wel
IK HEB 3 DECEMBER 2021 14.99€ BETAALD AAN PAYPAL GOOGLE ELEVEN PLAATS 35314369001 BANKKAART EINDE 8484
Beste
Ik zou graag een nieuw wachtwoord instellen heb de procedure gevolgd, maar ik krijg de mail om het nieuwe wachtwoord in te stellen niet aan, heb ook mijn ongewenste mail bekeken maar daar zit het ook niet bij.
Mvg
Jesse Gal
U moet u aanmelden om een opmerking te plaatsen.